Windows Live Messenger

Sohbet ve görüntülü konuşma programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.22 MB
  • Version 2011
  • Dil Türkçe
  • Firma Microsoft
Dünya üzerinde en çok tercih edilen mesajlaşma programı olan Windows Live Messenger, geliştirdiği 2011 sürümü ile artık paylaşımlarınızı tek bir alanda yönetebileceksiniz.

Dünya üzerinde en çok tercih edilen mesajlaşma programı olan Windows Live Messenger, geliştirdiği 2011 sürümü ile artık paylaşımlarınızı tek bir alanda yönetebileceksiniz. Yeni tarasımda en çok göze çarpan nokta yapmış olduğu tasarım değişkliği. Yeni güncelleme ile artık  Facebook, MySpace gibi sosyal ağlarınızı Messenger ile birleştirebileceksiniz.

Windows Live Messenger 2011'in yeni sürümle birlikte getirdiği HD destekli video görüşmesi sayesinde artık görüntülü sohbetleriniz daha kaliteli olacak. Ayrıca video mesaj kaydetme özelliği ile arkadaşlarınıza videolu mesaj da gönderebileceksiniz. Sosyal medya üzerinden bir çok farklı ağdaki arkadaşlarınız ile tek alandan iletişim kurmanıza yardımcı olacak yepyeni bir mesajlaşma yazılımı sunuyor. Arkadaşlarınızın durumlarını sürekli takip edecek, çevrimiçi videolar seyredecek, yeni e-postalarınızı kontrol edebileceksiniz. Windows Live Messenger 2011 web ve mobil entegrasyonunda paylaşımlar daha ön planda tutuluyor.

Önemli! Windows Live Messenger 2011 sadece Windows Vista ve 7 işletim sistemleriyle çalışmaktadır.

Daha Fazla Göster
Windows Live Messenger indir
DİĞER SÜRÜMLER